| Camataru77 a întrebat:

îmi e frică ca o să fac Arest cardiac am un sentiment ca mi se v a oprii inima ce să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Arest cardiac?
ce e aia?

| Violleta2022 a răspuns:

Ala a fost atac de panica, NU atac de inima!

Te inteleg ca urli dupa atentie, dar cand medicii confirma ca esti perfect sanatos la inima, de ce naiba inventezi topice pe forumuri sa te plangi de ceea ce nu ai?

"acum 17 ore | Camataru77 a întrebat::
....Menționez ca am 16 ani, acum 3 luni am avut niște simptome tot din partea inimii dar am fost la spitale și cardiologi și au spus ca e totul ok..."

https://www.tpu.ro/......eva-pe-la/

| Camataru77 explică (pentru Violleta2022):

Văd ca mereu ai ceva de comentat și cauți să te iei cu cineva în gură care e treaba ta de câte ori întreb eu dacă sunt panicat de ceea ce am, te am pus eu să răspunzi sau ce? Vezi-ți de gospodarie

| darrio2007 a răspuns:

N-ai nici pe drk.