| Unknow9990 a întrebat:

În nas am un cos cu puroi si ma doare tare ( la inceputu nari acolo, cum sa spun laughing unde incepe nara si e rotund acolo ) si o am de 3-2 zile si tot mai mare s-a facut. Ce sa fac sa-mi treaca, nu as prea vrea sa merg la doctor?
M-am dat cu o crema dar degeaba

FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ia si tu un antibiotic cateva zile si dupa aceea, in cada cu apa destul de calda, il spargi si te speli bine.

| Psihedelic777 a răspuns:

Te speli pe maini. Apoi te duci la baie dai cu niste spirt si il spargi.Scoti tot sangele si puroiul, te speli bine, apoi pui niste hartie pana nu mai curge sange si in final.Dai cu spirt sau alcool canforat sau rivanol ceva de genul.Nu e o problema.Baftahappy

| Unknow9990 explică (pentru neutrino):

Nu il pot sparge e foarte mare... si foarte dureros.

| neutrino a răspuns (pentru Unknow9990):

Atunci mergi la medic.

| Unknow9990 explică (pentru neutrino):

Nu ma duc