| IoanaIoa88 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Dupa menstruatie imi curge un lichid asa maro, dar de fiecare data... stiu ca nu e bine thinking O fi si de la anemie? inainte sa fiu anemica nu imi curgea lichidu asta, dar acum da thinking
Ce sa fac? sa merg la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana iti vine iar? Asa mult timp? Inseamna ca ai altceva, si ar trebui sa mergi la un medic. Poate fi vorba si de o boala cu transmitere sexuala, intrucat daca ai culoarea asta mereu, inseamna ca de fapt e vorba de secretia vaginala - nu de menstruatie.

5 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

Asa se intampla intotdeauna supa menstruatie, nu te ingrijora nu are nici o legatura cu anemia. :*

| fluture156 a răspuns:

Dupa*

| LuLu a răspuns:

E normal laughing, stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sangele sta mult timp in uter si ii trebuie cam 7 zile sa iasa, spre sfarsitul menstruatiei are culoarea maro pentru ca se oxideaza.

| IoanaIoa88 explică (pentru anonim_4396):

Nu spre sfarsit, dupa menstruatie, si imi curge intr`una pana imi vine iar.