| RoseAndBiia a întrebat:

La 9 am mancat cartofi prajiti ( cartofii fiind doar dintr-un singur cartof deci am ajuns la 100g?) iar acum am terminat de facut insanity ( CARDIO POWER RESISTANCE ) acei cartofii acum i-am transformat in energie si s-au eliminat prin 40 de min de insanity? deci sa nu se mai puna pe mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| casandra12345 a răspuns:

Daca o sa faci asa la fiecare masa cred o sa innebunesti... Totusi, daca tii neaparat sa controlezi totul, foloseste instrumentele urmatoare: http://uk.atkins.com/support-tools/carb-calculator.html si calculator fitness:
http://www.acefitness.org/acefit/healthy_living_tools_content.aspx?id=9