| Florazul15 a întrebat:

Mă doare în partea dreaptă a pieptului,mai ales când respir. Durerea a început după ce am inspirat adânc,pe moment am simțit o durere puternică și de atunci mă doare când respir sau când merg, iar când casc mă doare în gât în partea dreaptă. Este posibil să mi se fi rupt ceva în interior, trebuie sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IonutMiclos a răspuns:

Nu.Posibil ești racit sau ai suferit un atac de panica.Mergi și fa ți un ceai și mâine mergi la munca/scoala.Sanatate