| BlueDog a întrebat:

Ma duc la medic si ii zic: "d. doctor, amo gaura in inima", la care el zice: "nu-i nimic, e normal" O. o. Voi ce ziceti e normal ca un medic sa zica asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| flavius01 a răspuns:

C'mon.Nobody have a hole in the heart and so do you. The doctor said that...and what? Did you really think that he was going to believe you? And how do i know that you had visited a doctor? Uhmmm...you, little liar tongue

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod normal, ai mai multe gauri in inima, asadar exprimarea ta nu spune nimic.

| flavius01 a răspuns:

Din moment ce tu mergi si iti bati joc de el, ce ai vrea sa faca el? A continuat cu jocul tau :d Nu astepta de la altii ceva ce nu faci nici tu :p Nu ai fost serioas/a de ce ar trebui sa fie el atunci? thinking

| BlueDog explică:

Faza e ca problema e cat se poate de serioasa.
Eu chiar am o gaura in inima de la nastere!

| BlueDog explică (pentru BlueDog):

Problema e ca am pierdut analizele de la nastere si nici un doctor nu ma crede.

| flavius01 a răspuns (pentru BlueDog):

Sa fim seriosi tongue Analizele de la nastere nu au nicio relevanta...nu stiu cati ani ai, dar cert este ca au trecut ceva ani de atunci, iar daca ai o "gaura" in inima ai fi moarta de mult timp, crede-ma tongue in cel mai rau caz, ai vreo problema cardiaca pentru care nu e nevoie de nicio analiza de la nastere, se pot repete oricand tongue

| BlueDog explică (pentru flavius01):

Mi-ai dat o idee!
Ma duc curand sa-mi sperii doctorii de la nasterea mea!
Atunci nu mi-au dat de traut deca maxim 3 zile.
Cred ca ei o sa faca stop cardiac cand m-or vedea.
rolling on the floor)
Doar multumita lui Dumnezeu mai traiesc.

| flavius01 a răspuns (pentru BlueDog):

Nu mai bate campii tongue Gaura in inima nu exista tongue analize de la nastere pierdute si imposibil de facut altele in 2012 aproape iar nu exista tongue dar stai si plange-te ca ai gaura in inima cum se plang altii ca au cancer la creier. Bine veti ajunge!

| BlueDog explică (pentru flavius01):

Tu chiar nu stii cand gluma e gluma, nu?

| flavius01 a răspuns (pentru BlueDog):

Eu nu glumesc tongue Tu faci glume de doi bani si pretinzi ca lumea sa te si creada tongue dar na...grow up kid!

| flavius01 a răspuns (pentru BlueDog):

Pai eu nu am facut nicio gluma, tu ai facut-o si inca una de doi bani tongue Asa ca inceteaza cu aceste glumite si nu pretinde ca lumea sa te creada tongue Grow up kidtongue

| BlueDog explică (pentru flavius01):

Who says I'm a kid.
And by the way, not all I say is a joke maybe the part with the doctor. tongue

| BlueDog explică (pentru flavius01):

No, ma da esti tu asa sigur?

| BlueDog explică (pentru BlueDog):

Ne, oricum, ai fost singurul de pe aici care s-a mai prins cand gluma e gluma, asa ca meriti o funda tongue