| mihaicelsfant a întrebat:

Maine ma duc la sala de soferi auto. nu vreau sa dorm noaptea asta si sa fac chestionare, le stiu destul de bine pararea mealaughing.ce spuneti sa ma culc vreo 4 ore? pana la 1 sa fac tot chestionare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai bine mergi si te odihnesti bine, ca sa ai capul limpede maine dimineata.
Daca te duci obosita, nu-ti maia duci aminte nimic.
Oricum, daca ai invatat foarte bine legsilatia, vei stii sa faci toate chestionarele foarte bine.
Succes la examen!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai bine dormi calumea, sa poti gandi cum trebuie intrebarile.
O sa-ti vina multe diferite de cele de pe drpciv.ro

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cat despre somn, sa fie macar 3-4 ore. Daca te culci mai putin de atat, te trezesti mai praf decat daca ai fi stat treaz, nu te poti concentra deloc.

| ubhgyfytddtfhfgdf a răspuns:

Eu am stat până la 2 noaptea si mi am pus alarma la ora 5. Ar fi o nebunie, o sa te cuprindă emoțiile, nu oboseala si o greață ingrozitoare. Asta mi s-a intamplat mie. Deci vei reusi, mai bine culcă-te. Succes la examen!

| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Mane fi atent schema castigatoare! Acum fa tot ce te poate relaxa gen jocuri, fime... a da si fara bautura laughing! Eu iti recomand un film deoarece dureaza cam 2 ore si te si relaxezi poti sa si adormi! Maine nu te grabii sa dai sala, bea o cafea, mananca ceva, du-te la legislatie unde ai facut daca ai acolo legislatie, mai faci maxim 3 chestionare apoi te duci la sala cu acest gand : "Daca iau iau, daca nu nu", la mine a fost gen "daca iau iau daca nu imi bag #$@$ vin peste doua saptamani nu sunt singurul care pica"! Poti reusi iti garantez, fara emotii si doar astaseara fara bautura, maine seara da ca iei sala! Cu orasul e mai usor sti tu! Bafta man!