| blue_5140 a întrebat:

Mini ob-urile te dezvirgineaza?

astept raspuns urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Posibil, cred ca depinde de marime. Cele mici, nici o sansa. Sunt barbati care se chinuie sa dezvirgineze o fata si ma-ndoiesc ca ob-urile rezolva problemalaughing.
In tot cazul, nu ti le recomand, sunt periculoase, provoaca iritatii serioase care trec extrem de greu.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubita nu te dezvirgineaza ob-urile mini. ele sunt facute din vata. in timp ce ai menstruatie himenul este mult mai elastic si trebuie sa stai intr-o pozitie cat mai relaxanta. cum arata de altfel si pe prospect... eu folosesc ob-uri mini de 2 luni ...defapt de cum venise vara si nu am nimic chiar sunt foarte multumita de ele si ma simt foarte bine nu trebuie sa mai am grija absorbantelor sa il schimb sa am un discomfort total
p. s: pentru inceputh foloseste unu dar ai grija cum il bagi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagati ma fetelor vada cu kilu e mai sigur creste si gogoasalaughing))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare.
Am avut ocazia sa merg la mare si am cam fost obligata sa folosesc un mini ob ca sa pot intra in apa...cand am fost sa-l schimb peste 3 ore cam asa era foarte umflat iar cand l`am bagat pe urmatorul ma cam durut si ma simteam foarte inconfortabil...sad si imi e frica sa nu ma fii dezvirginat cu ob`ulcryingps. pentru mine este foarte importanta aceasta simplu numita rupere a himenului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ele te dizvirgineaza atunci eu o sa incep sa cred in Biserica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu te dezvirgineaza daca iti iei unul de 3 cm si sa nu il bagi adanc in dansa o sa ai cateva orgastme cand mergi dar o sa iti placa am incercat si faceam ture prin casa inca sunt virgina si am folosit am 15 ani succes spune-ne cum a fost

| Ioana2518 a răspuns:

Nu dezvirgineaza malaughing

| Denisa_8486 a răspuns:

Nu! desigur ca nu.doar daca sunt prea mari.atat...si pentru cei care mai au intrebari:nu poti ramane gravida daca faci sex decat daca ti'a venit menstruati...atatwinking

| miky09 a răspuns:

Normal ca nu daca ar fi dezvirginat ar fi zburat demult de pe piatahee hee
si eu folosesc si sunt virginawinking

| miky09 a răspuns:

Nuuuu dezvirgineazaaaaaaaaaaaaahappy
cunosc multe fete virgine care le foloseschappy
si eu le foloseam si nu mau dezvirginatwinking

| DvonD a răspuns:

Eu sunt virgina si am 13 ani, am incercat Ob mini si nu se intampla absolut nimic.Sunt de asemenea foarte confortabile.Citeste prospectul din cutie si te vei lamuri, ele se pot folosi chiar si de la prima menstruatie.

| stef_2172 a răspuns:

Nu... le poti folosi linistita

| ioana2011_7431 a răspuns:

Unde se baga ob?// vr un raspuns