| XxBlueRosexX a întrebat:

Neatza...de cateva saptamani am o scurgere alba si cateodata am dureri asemanatoare ca cele de menstruatie dar doar cateva secunde, nu am mai patit asta pana acum, poate fi de la anticonceptionale(pentru chistul ovarian) sau e ceva infectie sau vreo raceala netratata? Si app as vrea sa fac si testul papanicolau dar imi e cam jena...cum se face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Orice poate fi din cele enumerate de tine
Te duci la medicul de familie si ceri informatii.
http://www.timponline.ro/......ie-urmati/
Nu ezita si cauta de sanatatea ta.
O zi frumoasa sa ai:)

| Restinpeach a răspuns:

Ce intrebare lol

| XxBlueRosexX explică (pentru Restinpeach):

Nu ai altceva mai bun de facut in afara sa pui raspunsuri asa cretine?

| Restinpeach a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

TU nu vezi ce intrebare pune ala? oh si comentez la postari ca sa ajung Expert TPU

| XxBlueRosexX explică (pentru Restinpeach):

Amice expert TPU ajugi daca s-a-i raspunsuri cat mai folositoare si nu asa idioate cum ai pus tu...Ce oameni

| XxBlueRosexX explică (pentru Restinpeach):

Asa ca las-o balta ca esti varza la raspunsuri laughing si inca ceva esti NOOB pe site

| Restinpeach a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Daca zici tu prostule...
Oricum m-am lasat de site
Mi-ai vazut tu toate raspunsurile ca sa zici ca sunt vaza?
mdeah numa prostii laughing

| Restinpeach a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Si da mi-am dat seama si eu ca scriu cam...'analfabeteste'
Pentru ca-s pe telefon si scriu mai greu :l

| Restinpeach a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Acu vad ca esti fata dupa poza de profil si nume
Oh si ca sa stiu... Esti genul de fata care se da mare pe internet da in real o bat toti?
Nu-i asa copilas?

| XxBlueRosexX explică (pentru Restinpeach):

Vai de capu tau ce te enervezi, saracu de tine...eu nu ma tiganesc asa ca tine fraiere, nu ma cobor la nivenlul tau.