| AnonimMareMareMare a întrebat:

Nu pot trage mult aer in piept, de ce?
Cand inspir foarte adanc, la un moment dat ma jeneaza ceva in capul pieptului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Vezi cat de des faci asta ca vei incepe sa ametesti si daca continui e posibil sa si lesini. Ai sa cazi si iti rupi vreo mana

| Teo29 a răspuns:

Fa-ti un test al capacitatii pulmonare, mergi la un pneumolog bun si verifica aceasta cauza. ( Sa elimini varianta de astm sau poate alte bolin, gen pneumonii ne-tratate corespunzator care sa fi lasat sechele )

| ParkjiminBTS a răspuns:

Pai ca sa poti sa iti tii mult respiratia trebuie sa te antrenezi in fiecare zi