| georgianaanonim1 a întrebat:

Pentru fete. Cand folosesc tantum rosa, cu irigator, lichidul trebuie sa ramana in vagin? Sau apas usor pe irigator, iar mai apoi cand se termina solutia sa incerc sa o scot? ( tusind gen)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te superi daca te întreb ce e ăla?

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Is chestii feminine, nu ar trebui sa ne intereseze pe noi barbatiiwinking

| bmerry a răspuns:

Spalatura vaginală = ce intra, iese. Ca atunci când te speli pe dinți, scuipi nu înghiți.

| ancaval a răspuns:

Cât de sănătos ți se pare ție, că ar fi?

Mai bine renunță la tehnici de astea.

| Simpatic a răspuns (pentru bmerry):

Fetelor sa fie regula aplicati asta doar la spalatul pe dinti, in rest e mai bine sa inghititi decat sa scuipatiwinking

| bks9900 a răspuns (pentru Simpatic):

Splash

| bmerry a răspuns (pentru Simpatic):

Trebuia sa apara și o glumița de genu’ laughing

| Simpatic a răspuns (pentru bmerry):

Da happy