| Doremifa a întrebat:

Raspundeti, va rog, doar persoanele care au depasit asa ceva sau sunt sigure pe ce imi recomanda, sunt minora, am pieptul marimea 3, poate un pic mai mult, aveam pieptul foarte frumos, dar de cateva luni e lasat in jos, cum pot sa-l fac iar ca inainte. Spuneti doar metode eficiente. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa faci mult sport. Sanii se lasa la fetele care lenevesc. Eu am sani mari si au fost foarte fermi pana pe la 27 de ani. Eu nu sunt foarte sportiva, dar mereu am facut treaba in casa. Si miscarile ample si indelungate ale mainilor (ca atunci cand speli geamuri, freci covoarele si podelele cu peria, freci cada, faianta, gresia) sunt foarte eficiente (sigur daca le faci mereu)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Doremifa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Aproape 16 ani