| Anonimul69699 a întrebat:

Revin cu intrebarea, la 16 ani,ce se intampla daca imi gaseste thc in sange? Analize la locul de munca,m-am lasat dar peste o luna merg la munca si trebuie analize, altii spun ca trece intr-o luna,altii in 6, 12.Ce se va intampla daca imi gaseste? Sa ma angajez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

S-ar putea ca angajatorul să caute unul care nu se droghează deloc. Cât despre intervalul în care prezența e detectabilă în corp depinde de mai mulți factori, cel mai important fiind cât ești de gras (se depozitează în țesutul adipos).

| Anonimul69699 explică (pentru mihai69):

Pai nu voi fi dat la politie? Daca mi-a depistat?

| mihai69 a răspuns (pentru Anonimul69699):

Nu.