| mihaicelsfant a întrebat:

Sa zicem ca am cancer pulmonar. Dupa cat timp o sa inceapa sa imi fie tot mai rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să zicem că ești sănătos și observăm ce frumoasă e viața. Ce zici de asta?

| mihaicelsfant explică (pentru sierra1):

Nu e crede-ma. poate pentru tine e.

| sierra1 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Ambii am zis "să zicem"

| mihaicelsfant explică (pentru sierra1):

Nu vreau sa ma mint. am fost destul

| sierra1 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Cum vrei tu - sănătate! (nimănui nu-i strică)

| mihaicelsfant explică (pentru sierra1):

Te pot contrazice si acum. sunt un nimic greu de inteles. Sanatate!

| June20 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Ce anume te face pe tine un mai mare nimic decat altii? Si de ce spui "greu de inteles"? Hai sa vorbim

| mihaicelsfant explică (pentru June20):

Degeaba... o sa te enervezi numa