| beautifulhouse a întrebat:

Sal TPU, m-am saturat de tutun si am facut o foita am pus in ea frunze uscate de feriga, si vreau sa o fumez, ce se intampla? e otravitoare? voi muri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Nu stiu daca vei muri dar sigur e ca nu o sa iti faca bine si mai bine ar fi sa nu incerci. De ce feriga? Ai vazut pe net pe undeva ca e bine sa fumezi feriga sau ti-a recomandat cineva? Oricum cel mai bine e sa te lasi de fumat si tutun si ferigi si orice ca nu face bine si e o risipa de bani. Daca vrei sa scapi cauta-ti un hobby care sa iti umple timpul astfel incat sa nu te mai gandesti la tigari si ai nevoie de multa vointa. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| JohnnyWylde a răspuns (pentru beautifulhouse):

Nu iti pot spune pentru ca in viata mea nu am tras nici-un fum din nimic deci nu am de unde sa stiu. Atat iti spun: lasa-te de fumat.