| Anonigga a întrebat:

Sall all, deci vreau sa cumpar si eu pastile din alea crescatoare de penis, vreau sa stiu daca au vreaun efect secundar sau cevade genu, este vesnic? Sau dureaza 2 ani si dupa mi-se face penisul de 2 cm de la efecte... nu raspunde-ti cu mai bine nu lua sau ca lungimea nu conteaza, zice-ti dircet ce stiti daca are efecte sau nu cat dureaza, o sa ajung la 40 sa raman fara penis de la ele sau o sa ajung sa nu mai fac copii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Gabriel_Edutzu_1996 a răspuns:

Salut,daca le cumperi nu exista efecte secundare dar ca sa fii sigur consulta medicul in legatura cu ele eu in general de cate am vazut la youtube pe uni oameni i-au omorat, deci du-te la medic si vorbiti nu e o rusine sa zici asa ceva

| JohnnyBi a răspuns:

1. te bate romana
2. rahaturile de pastile nu au niciun rezultat dovedit stiintific. eu zic sa mananci zapada CA E ACELASI LUCRU. singura metoda de a creste lungimea/grosimea penisului este chirurgia plastica. restul e apa de ploaie

| Anonigga explică (pentru JohnnyBi):

1. Am scris textul de pe telefon, e ceva normal sa iasa cu greseli...
2. Daca nu stii despre ce e vorba, de ce raspunzi?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Anonigga):

Eu ti-am raspuns la intrebare. daca esti prost nu este vina mea. este vina profesorilor ca nu iti dau in cap cand trebuie. asta privind limba romana. si daca ai puta la fel de mica precum creierul nu este vina mea.

| Anonigga explică (pentru JohnnyBi):

Ba baiatule, tu raspunzi la oameni prin ai jignii.
Si am pul* de 16, dar voiam sa stiu daca creste mai mult cu pastilele.