| costinvlad a întrebat:

Sall. Am cumparat 4 tuburi cu vitamine de pus in apa( unul cu vitamina C, al doilea cu multivitamine format din B(toate),C, E, Al treilea cu Calciu+D3, al patrulea cu Magneziu. Intrebarea este in ce ordine sa le incep, si cand sa le iau? Dupa ce mananc? Sau dupa ce mananc seara cand sa ma culc? Ms.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Dimineata cu jumatate de ora sa mananci.

2 răspunsuri:
| costinvlad explică (pentru Crackman):

Inainte sau dupa? Si care tub sa il incep? Ms.

| Crackman a răspuns (pentru costinvlad):

Inainte
C z al si ultima... bine ce sa zic eu asa luam nu cred a este o regula