| anonim_4396 a întrebat:

Sall ma numesc Armand eu fumez de cateva luni dar am o problema cand trag in piept sau schimb tigarile sau sunt prea tari ma ustura pe gat dc? chiar daca fumez anumite tigariii fara sa le schimb.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonim76322245789998 a răspuns:

Pai...e normal pana organismul se obisnuieste cu tigarile...depinde de la un organism la altul...eu spre exemplu aveam ameteli, mi se facea rau (desi psihic ma stabiliza), dar cu timpul starile astea au trecut...pana la urma tu i-ai dat un soc organismului acum cu tigarile...nu uita ca totusi sunt nocive...

1 răspuns:
| Armand_Nitu_1972 a răspuns (pentru Anonim76322245789998):

Da dar fumez de ceva timp si cand trag in piept am o senzatie naspa asa ma ustura putin este ceva normal?