| Richard_Andrew_1997 a întrebat:

Sall TPU
Recent mi-am imbracat 3 dinti, cei din fatCat timp este normal sa ma doara? Astept raspunsul urgent
Dau funda si vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, si eu am dinti imbracati, si m -a durut cel putin o luna. Pana m-am acomodat cu ei, a fost foarte greu.

3 răspunsuri:
| Richard_Andrew_1997 explică (pentru Daalalifnuunalif):

Deci sa inteleg ca nu este vreo problema sau sa ma stranga!
trebuie doar sa ma acomodez?

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru Richard_Andrew_1997):

La mine nu a fost nici o problema. Pana la urma poti merge la medicul care ti-a pus dintii, si vezi ce indicatii iti da.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Este normal sa te doara pana te acomodezi cu ei dureaza pana la 1 luna dar depinde si de ce fel de dinte etc.