| Eudaimonia a întrebat:

love struck, imi puteti da niste cure de ingrasare laughing, suna ciudat dar da de ingrasare ca as vrea sa mai pun ceva pe mine ca par cal slabuta pentru varsta mea,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Şi eu sunt slabă şi pur şi simplu nu pot să mă îngraş.Am urmat sfaturile ei şi am pus ceva pe mine:http://www.ele.ro/......atos-24271
GoOoD DayZ!

9 răspunsuri:
| Florincrap a răspuns:

Junk food. Fast-food, chipsuri la greu. Dar eu nu iti recomand.

| Eudaimonia explică (pentru Florincrap):

Eu zic manacare sanatoasa care sa incase nu Fast-food-uri care ne imbolnavesc...

| Florincrap a răspuns (pentru Eudaimonia):

Eu as zice sa mananci mai mult seara.La cina, ca sa nu te ingrasi, mananci putin. Daca vrei sa te ingrasi, mananci putin mai mult...

| ladydaya a răspuns:

Sfatul meu e sa incerci sa mananci cat mai sanatos si sa faci in acelasi timp si sport, doar ca in cazul tau nu trebuie sa ai grija cat mananci ca cei de la dieta de slabire. Iar faptul ca faci sport ar trebui sa-ti dea pofta de mancare.Si ai putea sa incerci sa iei suplimente alimentare...de preferabil recomandate de doctor.Mult noroc!

| catalinmobil a răspuns:

Shaorma cat incape, dulciuri la greu coca cola, fast food si din astea

| TaviComplicat a răspuns:

Paste si tot ce este foarte delicios (de obicei astea ingrasa)

| bella98 a răspuns:

In orice caz nu te du la Fast-food ca te vei imbolnavi.
Iti recomand sa mananci multa paine, dulciuri, mananca dupa ora 6-7.

| Eudaimonia explică:

Mersi tuturor de raspunsuri :*

| onlyme2851 a răspuns (pentru Eudaimonia):

Linkul pe care ti l-a dat IngerNevazut e singurul sfat bun. Sa nu apuci sa mananci seara cu 10 minute inainte sa te culci, sau sa te indopi cu fast-food etc, nu e deloc bine pentru sanatate.