| amluatcaprafoarterausimadoarecapu a întrebat:

Salut am 15 ani si am o problema, si cred ca o sa innebunesc, am facut 3 ekg la care unu la unu la cardiolog specialist sef de sectie din rm valcea doua in Romania si una in Anglia unde locuiesc momentan si trei seturi de analize la sange si toate au iesit perfecte. dar eu tot ma gandesc ca sunt bolnav cu inima nu pot sa-mi scot din cap. cateodata simmpt cami bate inima de 2oua ori mai tare si dupa aia incepe sa batata repede si ma panichez. si ma maii si inteapa cateo data.va rog frumos sa ma ajutati. credeti ca poate sa fice ceva? dau funda va rog sa nu ma speriati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
32 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns (pentru larisalary12):

Eu nu am inceput cu nimic. Te-am criticat ca ai folosit cuvantul placebo aiurea. Da? Si dumneata ai fost impertinenta si imi arunci replici la misto. Nu stiu drept cine ma crezi dar eu nu am zis ca sunt perfect nicaieri. Dumneata nu stii sa-ti asumi greselile si sa le recunosti. Asta e baiul cel mare. Pe urma ma numesti si ipocrit. Dar cine te crezi dumneata, ma rog?
Si nu te-am judecat, mai copile. Critica nu e acelasi lucru cu a judeca. Dar mintile obtuze ce sa stie?

| larisalary12 a răspuns (pentru vangaelis):

Se pare ca vrei cu orice pret sa ma enervezi
imi asum greseala, da poate cuvantul era iesit din context, dar cu ce am fost impertinenta?