| Ilie_Popescu_1996 a întrebat:

Salut.Am 15 ani si de ceva timp mi-au iesit niste pietre sub sfarc
stanga e mai mica iar dreapta mai mare.Stie cineva cum pot scapa de el, un unguent ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Taie tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probabil sunt niste noduli la san.
Mergi la medic daca te ingrijoreaza.
http://forum.desprecopii.com/....../topic.asp
Te pup!

| Ilie_Popescu_1996 explică (pentru ƦoyJoиЭsJR):

Ce sa tai laughing

| Ilie_Popescu_1996 explică (pentru anonim_4396):

Sunt baiat pe siteul ala scrie decat pentru fete

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns (pentru Ilie_Popescu_1996):

Sfarscurile.

| Ilie_Popescu_1996 explică (pentru ƦoyJoиЭsJR):

Cum adica?