| SkivoRo000 a întrebat:

AM facut testul de covid -19. Negativ.
Dar nu am gust deloc de cateva Zile. Nu sunt racita cine stie ce. Cum sa imi revina gustul. Nici miros nu am. Fara" iti revine in cateva zile " deja astept de cateva zile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Îți revine când îți trece răceala.

Dacă nu îți convine un răspuns de genul, pune mânuța pe telefon (nu acum, evident, mâine) și vezi ce-ți zice medicul de familie, care bănuiesc că nu are cont aici să-ți caute ție întrebarea.

| cfrtobias a răspuns:

Ai luat din farmacie care iti iei sange din deget?

| SkivoRo000 explică (pentru cfrtobias):

Normal ca nu. Am facut tampon. Pe gat pe nas.

| cfrtobias a răspuns (pentru SkivoRo000):

Cumpara altul nou si faci iar sau mergi si faci in clinici eu cred ca ai covid...

| SkivoRo000 explică (pentru cfrtobias):

Pe bune? Daca am zis ca am facut si nu este ma pui sa fac iar?
Am facut la privat 2. Pf

| WhiteLife a răspuns:

Poți lua suplimente cu zinc.

| cfrtobias a răspuns (pentru SkivoRo000):

Daca ai facut la privat 2, atunci probabil n-ai