| nuamnume8329 a întrebat:

Salut, am problema destul de grava, aseară când sa mă pun sa dorm m-am pus pe o parte și nu puteam sa dorm din cauza unui disconfort la stomac, m-am întors pe toate părțile aceeași chestie, nu am putut sa dorm deloc toată noaptea, m-am trezit de minim 10 ori, simțeam cum mi se încordează toți mușchii feței și mă durea foarte tare și capul, după de dimineață am vomitat puțin, după care am zis că asta a fost că nu mai am nimic, puțin mai târziu s-a întâmplat iar doar ca nu a mai ieșit nimic doar am tușit foarte tare, după care toată ziua am mâncat foarte puțin și am constatat că de fiecare dată când mănânc nu pot să stau în pat că iar îmi vine greața aia, tuse cu dureri de cap, gât, urechi și greață continuă. Știe cineva ce pot face? Nu cred că m-am simțit așa de rău niciodată. Mulțumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andrei0410 a răspuns:

Pot sa fie destul de multe lucruri. Mai ales cand e ceva mai serios cel mai bine du-te la medicul de familie si daca considera ca e ceva grav te trimite el mai departe la specialist. Însănătoșire grabnica!

| SamHarris a răspuns:

Recomandarea mea fermă este să consulți un medic sau să te prezinți la o unitate medicală pentru o evaluare completă a stării tale de sănătate.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu zic ca 99% din aceste simptome sunt pe fondul anxietatii. Daca nu te mai gandesti ca te simti rau o sa-ti treaca