| Leggio a întrebat:

Salut, am probleme cu nasul, inainte era ok, dar de vreun an si ceva. mi se ia pielea, mi s-a facut roşu' nasul.
Cred ca e de la vant, findca eu alerg foarte mult.
Ce spuneti? Remedii? Sunt si la varsta de 15 ani(ca sa stiti, poate. ajuta cu ceva)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te-ai iritat si ti s-a loat pielea date cu o crema Cutaden este foarte buna si pentru copiii si adulti pentru orice... date pe nas cu ea si o sa iti treaca.Iti GARANTEZ eu!

7 răspunsuri:
| mrburel a răspuns:

Pai fi atent aceiasi problema am avut-o si eu la maini si am fost la dermatolog si mi-a zis sa imi dau cu o crema numita Lipobase este foarte buna. Dar cel mai bine du-te la un dermatolog si o sa iti zica + ca daca ai trimitere de la medicul de familie cunsultatia este gratis/moca/free rolling on the floor..Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti se ia pielea dupa o sa iti creasca la loc dar ca s-a *** rosu asta chiar nu stiu. Te mananca cumva nasu? ca sa stiu si imi voi da seama mai binewinking

| Leggio explică:

Nu ma mananca, doar se ia pielea, si e rosu, dar nu rosuuu rosuu.

| Leggio explică (pentru anonim_4396):

Nu ma mananca, doar se ia pielea

| Leggio explică (pentru anonim_4396):

Mersi, am incercat mai multe, o sa incerc si asta. sper sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Leggio):

N-ai pentru ce! Npc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Leggio):

Tiai cumparat Cutaden?!big grin