| Ilie_Popescu_1996 a întrebat:

Salut.am si eu o dilema.De cateva luni mi-au iesit niste pietre sub sfarcuri si s-au facut mari dreapta mai mare si stanga mai mica si sunt ingrijorat ce trebuie sa fac.Am 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| nowandrei a răspuns:

Salut,poti merge la doctor daca nu e ceea ce gred eu...Dar e posbil sa fie doar niste puncte de grasime!

| Ilie_Popescu_1996 explică (pentru nowandrei):

Pai nu sunt gras.am auzit ca e de la dezvlotare

| nowandrei a răspuns (pentru Ilie_Popescu_1996):

laughing poate fi si de la dezvoltare dar nu cred, Si pentru puncte de grasime nu trebui sa fi gras...

| Ilie_Popescu_1996 explică (pentru nowandrei):

Aa.pai si cum imi trec
?

| Daniel_DrAgos_1996 a răspuns (pentru Ilie_Popescu_1996):

Salut,si eu ma confrunt cu aceeasi dilema am fost la endocriunolog si mi sa explicat ca acele pietre sunt de fapt hormoni, si sti de ce au aparut acolo?, mie mi s-a spus ca am crescut foarte mult intr-un timp foarte scurt si surplusul de hormoni sau strans acolo, eu am inceput sa cresc foarte tarziu si de aia, iar cu tratamentu este un pic mai complicat, deoarece acel gel nu se gaseste in Romania.

| Ilie_Popescu_1996 explică (pentru Daniel_DrAgos_1996):

Dar ele nu trec de la sine?