| Vladgion a întrebat:

Salut! Am și eu o problemă de sănătate, de ceva timp tot mă doare partea stânga a abdomenului mai exact sub coaste, simptomele sunt (simt că nu am aer uneori și simt că explodez) faza e că durerea vine și pleacă și partea cea mai ciudată este că atunci când stau aplecat pe partea dreaptă îmi trece, știe cineva ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii o criza de fiere (colecist) sau un ficat bolnav.

Urgent la medic, pentru analize medicale de sange si ecografie la ficat si colecist.

4 răspunsuri:
| Vladgion explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc

| Idfkap a răspuns:

Iti recomand un Ct abdominal pentru liniștea ta, sau o simpla ecografie! Poate fi de la fiere, alte simptome de greata ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Sanatate multa!

| dullcat a răspuns:

Mergi la medic