| Se7en98 a întrebat:

Salut, am un semn din nastere pe fata, si cu vreo 2 luni in urma l-am rupt si a inceput a creste, ( e un semn cam ciudat e rosu si e plin cu un fel de basicute rosii) dar nu e mare semnul. as spune ca e de 1cm maxim 2, si am intrebat-o pe bunica daca putem sa ne ducem la un medic ceva si sa-l inlaturam, si mi-a zis ca exista riscul de a te imbolnavi de cancer si boli si tumori si... m-am speriat ca naiba mai pe scurt, deci intrebarea mea este urmatoarea, exista vreun risc daca am sa recurg la inlaturarea acestui semn!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Anonimbaiat a răspuns:

Recomand sa mergi la un doctor sau la un exepert in acest domeniu medicinal. Mai bine decat sa risti sa fie mai rau.

| Catalin0486 a răspuns:

Motivul pentru care a inceput sa creasca si s-a inrosit este cel mia probabil o infectie, nu iti face griji de cancer si chiar daca ar fi aceasta posibilitate aproape orice tip de cancer poate fi vindecat daca este descoperit la timp.

| Se7en98 explică (pentru Anonimbaiat):

Pai normal ca am sa ma duc, doar nu ma apuc sa mi-l rup de capul meu. rolling on the floor

| Anonimbaiat a răspuns:

Mda :/

| Se7en98 explică (pentru Anonimbaiat):

As fi dorit sa primesc si eu raspunsuri normale, pana acum am primit doar raspunsuri idioate...