| rambo134567 a întrebat:

astazi am observat ca pe scrot mi-a aparut o crapatura. ca un fel de gaurica stie cineva ce este? rog seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Nu cred că e o problemă dacă nu simţi nici odurere nimic e în regulă. Dar te poţi duce la un medic urolog şi să-i arăţi să-i explici.

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Curge sânge? Explică mai detaliat te-ai lovit sau?

| rambo134567 explică (pentru Anonimuserr):

Nu curge nimic si nici nu m-am lovit. doar ca pana acolo e putin lucioasa