| TeRogLasama a întrebat:

Salut astazi am venit frumos la scoala si mam asezat in banca chestii si eu cu inca 2 colegi ne uitam la niste filmulete pe yt care ne faceau sa radem, si eu tot radeam pana cand a inceput sa ma intepe la pectoral in stanga si daca voiam sa respir sau sa rad ma intepa am stat 2 minute fara sa respir asa tare pana mi-a trecut. Ceva normal ce ar trebui sa fac app
Eu beau cola, pepsi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MariaAndrea69 a răspuns:

Si eu am patit asa, dar pe mine ma intepa la burta in partea dreapta. E ceva normal de la atata ras nu-ti face griji din cauza asta.

2 răspunsuri:
| TeRogLasama explică (pentru MariaAndrea69):

Da dar eu abia incepusem sa rad m-a luat instant

| TeRogLasama explică:

Hmm mai bine taceai.