| Andrei1213 a întrebat:

Azi am fost cu niste prieteni la un magazin. Am cumparat si noi o sticla de suc si mergem la unul dintre noi acasa. Ajungem acasa si noi am terminat sticlele de baut. Vin eu cu ideea sa le umplem din nou. Unu dintre noi se duce si ni le umpla. Dar a uitat sa spele "gurile" de la sticle. Si eu am pus gura pe sticla... E posibil sa fi baut din sticla prietenului. L-am intrebat daca are ceva boala dar a spus nu. Am motive sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

Lol,nu

1 răspuns:
| daniel33441 a răspuns:

Slabe sanse sa fi luat vreo boala. daca nu are gripa sau herpes nu prea ai ce lua