| Yohei a întrebat:

Când mă joc un joc pe telefon, imediat îmi transpira mâinile și se face o inundație pe ecran laughing), ce pot face sa nu îmi mai transpire mâinile în halul ăla?
Să-mi dau cu ceva pe mâini sau nu știu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yohei explică (pentru Kolors):

Dar la mine e non stop gen laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JicaContra a răspuns:

Dimineata, de fiecare data cand joc PUBG imi vine sa ma duc la WC pentru NR 2 (treaba mare in romana)
de ce?!?
SIMPLU! stress
deci ori nu te mai stresezi, ori iti pui manusi de latex tongue

| Yohei explică (pentru JicaContra):

happy

Bula
| Bula a răspuns:

Nu transpira langa telefon!
Gaseste-ti alte ocupatiuni!

| Heavenonearth a răspuns:

Utilizează praf de talc, care foloseste și cei de la gimnastică.

| oz_1736 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mai slabesti, sa consumi mai putina sare si prea mult sedentarism. Apoi mai sunt emotiile, concentrarea si ideea ca tu nu ai voie sa pierzi