| Overflow2002 a întrebat:

Salut ce mai faceti? Vreau va rog frumos sa stiu cum sa racesc sau ceva rapidca sa nu ma duc la chimie, deoarece nu sunt cel mi genial si vreau sa invat, si sa nu va aud cu raspunsuri gen vorbeste cu doamna sau... nu, n-o sa mearga, profa asta a facut pe zece elevi din alta clasa corijenti. Va roooogggg!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| blackPug97 a răspuns:

Acuma depinde si cat timp ai la dispozitie si ce ai prin casa.
Daca ai diluant, poti sa desfaci sticla si sa stai cateva minute cu ea la nas.Iti garantez ca nu o sa dureze mult pana sa ti se faca rau din cauza lui, poate chiar o sa vomiti.

8 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Iesi in puta goala afara.

| BroascaCuElice a răspuns:

Si de ce n-ai invatat pana acum?

| CuriousStuff a răspuns:

Si cum rezolvi problema daca o eviti si nu mergi la ore?
Cei care stiu ce trebuie sa faci ca sa te racesti nu o sa-ti spuna, pentru ca in juramantul pe care l-au depus spun ca nu o sa faca rau cu cunostintele pe care le au... Asa ca incearca sa-ti rezolvi problema in loc sa fugi de ea. Bafta. Si multa sanatate. happy

| Overflow2002 explică:

Am incercat sa invat dar nu am reusit tot

| Overflow2002 explică (pentru CuriousStuff):

Am incercat dar nu am retinut tot si profa asta este extrem de severa. Dar sincer acum chestia aia cu creta iti da febra sau e vrajeala?

| Overflow2002 explică (pentru CuriousStuff):

Am incercat dar nu am invatat tot iar profa mea este extrem de severa. Dar chiar merge sa mananc creta sau este doar vrajeala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa racesti? pur si simplu nu te du, eventual du-te cu 10 lei la doctora de familie si roag-o frumos sa iti dea scutire ( ii spui ca te-ai imbolnavit), iti va da.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar daca racesti acum, isi face efectul peste 3 zile, taman cand sa stai in casa sambata si duminica!
Iar daca lipsesti la chimie, nu-i nimic, te va asculta ora urmatoare si lectia de azi, ca sa fie sigura ca ai invatat si pentru azi.