| MaSHa7798744 a întrebat:

Salut cine imi poate spune si mie niste exercitii pentru marirea sinilorhappyhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Porumb fiert

| silentgabyy a răspuns:

Sexul? laughing))

| neutrino a răspuns:

Problema o poti rezolva mai simplu si mai eficient, rugand un prieten sa-ti traga de ei, de trei ori pe zi, timp de trei luni. Daca nu te multumeste rezultatul, atunci trebuie marita frecventa de tragere.

| DataScience a răspuns:

Te freci ca in filmele porno si cresti nivelul de extrogen(inversul adrenalinei) care iti va marii prostiile alea 2 care nu stiu de ce se mandresc fetele atata cu ei.Baietilor le place piz#@..gaura..nu sanii.Glumele,mistocareliile pe care le auzi la baieti sunt doar de plictiseala si amuzament...
Piz#@ele din ziua de azi li se pare ca baietilor le plac sanii..doamne fereste
Multumesc doamne ca nu sunt fata.

| inlovewiththerainbow a răspuns (pentru silentgabyy):

De acord : )