| LoRdSaN a întrebat:

Daca ar fi vine a Mai in virsta as vrea Sa imi spuna si mie cum scap de o frica,de ceva ce sa-r putea intimpla,va rog spunetimi ca chear ma gindesc doar la lucriri la care nu vrsa Sa se intimple,sigur imi veti spune Sa ma duc la un psihoolog Dar nu vrea Sa afle cineva, sper sa-mi da-ti un sfat chear nu Mai suport

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Roaga-te mult lui Dumnezeu cu cea mai mare increderez si ai sa vezi ca iti va ajuta.Te pup, pa, pa.

| RobertoTo a răspuns:

Incearca sati ocupi timpu cu alt ceva

| LoRdSaN explică (pentru RobertoTo):

Asta si fac dar sa zic cind dorm aud tipete care se aud de la muzica si cred ca se intimpla ceva si nu e de la vreun film horror