| anonim_4396 a întrebat:

Salut! De 2-3 zile mi-au aparut pe nas 2 "bubite" care par a fi cosuri, dar nu sunt pentru ca atunci cand incerc sa le storc cu toata forta, nu iese nimic din ele si ma ustura ingrozitor. Ele se simt la deget exact ca 2 cosuri si am incercat sa scap de ele prin baton corector (de cosuri), crema... dar nimic. Deja a inceput sa mi se umfle putin nasul.
Inainte sa ma duc la medic, va rog, recomandati-mi ceva, orice, arat in ultimul hal crying Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.sunt puncte negre.

| llstripes a răspuns (pentru emabrumareanu29):

Sunt rosii... si au ceva in interior sad si totusi nu se storc. Sunt mari, cam cat un cos de dimensiune medie.

| foofoo a răspuns:

Scarbos.

| llstripes a răspuns (pentru foofoo):

Nu fi rau happy

| justindrewbieber a răspuns:

Nu ti fa griji ca ti au aparut cine srie ce bube...sunt doar niste cosuri in,, devenire'' si eu o patesc si stiu cum dor, incearca sa folosesti cateva zile o crema ft buna pentru cosuri si corector de cosuri pana cand iti trec, sa nu mai fie asa vizibile... nu te ingrijora, in cateva zile iti vor trece. Daca nu stii ce corector sa folosesti, incearca l pe cel de la oriflame, jumatate verde jumatate maroniu, este foarte bun si vei fi multumita de rezultat
P.s. funda?happy