| Marinusky a întrebat:

De câteva săptămâni am 3 vise care mă "bântuie" sa zic așa.
De exemplu ieri au venit niste prieteni de familie la mine și cum i am văzut intrând mi am adus aminte de un vis și mi s-a făcut rău și mi-a trecut după o ora, mi se întâmplă de vreo 2-3 ori pe săptămână, nu știți de la ce ar putea fi? Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Ai vreo teama sau treci printr o perioada stresanta acum?

| xSega a răspuns:

Trebuie să ne explici si visul ca să înțelegem ce semnifica

| francut a răspuns:

Iti este teama de ceva sau de cineva? De asta te bantuie visele urate. Iar daca acei prieteni de familie ti-au reamintit visul, probabil unul dintre ei e implicat. Vorbeste cu familia ta despre aceste probleme si rezolvati-le impreuna.

| danay72 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi. Visele apar din mulțimea gândurilor, nu înseamnă nimic.

| Marinusky explică (pentru xSega):

Mi l amintesc pe moment apoi îl uit.

| Marinusky explică (pentru francut):

Nu îmi este teama, am vorbit și tatălui meu i s-a întâmplat de câteva ori