| VoicuStefanDaniel a întrebat:

de ce imi vine sa casc mai mereu? de 3 zile sunt cam racit, am senzatia ca nu prea pot trage suficient aer, dar nu ma sufoc. nu stiu ce sa fie am intrebat medicul de familia, sa nu fie astm sau ceva la plamani, mi-a zis ca nu am astm-ul nu se face peste noapte, a zis ca imi trebuie niste medicamente ACC, si inca 2 lu.ate timp de 3 luni... nu am apasari in piept, rare ori mai ma inteapa muchiul de la inima etc. nu am respiratia suieratoare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Linisteste-te, o sa te imbolnavesti pe bune de la atatea griji.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De raceală ai auzit?

| alexandru0sorin a răspuns:

Man se poate sa-ti fie somn

| VoicuStefanDaniel explică (pentru Kaℓi):

Nu stiu cum sa mai ma linistesc, eu sunt un copil care nu poate sa stea linistit, pana la si cea mai mica raceala ma ingrijoresc. daca iau acc ma fac mai bine? poti sa-mi dai niste sfaturi, cu m sa nu mai ma gandesc la aceste grijii? eu nu suport sa nu am nici-o boala simt ca nu mai are nici-un sens viata. nu stiu trebuie neaparat sa vb cu psiholog. deci eu nu am nimic? dar faza cu greata de acu 1 luna jumatate, si acu o mai resimt din cand in cand. mi-e frica de orice problema... sad