| stefanst2312 a întrebat:

Salut! De ceva timp pe pielea penisului mi-a iesit un fel de cos, adica cand il pipai simt cum e acolo ceva, si cand am strans a iesit ceva alb, ca la cosuri. Ma gandesc sa fie un fir de par. Am cam o saptamana de cand il am, el nu s-a marit sau altceva, nici nu ma doare, nu ma jeneaza, doar ca nu stiu ce ar fi exact. El e iesit pe piele, nu pe gland. E gen spre baza, de unde incep sa apara firele de par.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Da, e posibil sa fie un fir de par crescut sub piele daca ai indepartat relativ recent parul din acea zona.Ai grija la igiena in aceasta perioada, pana cand se vindeca.

| FloryTudor8719 a răspuns:

Semn rau. Incep sa-i dea aripile sau iti inmugureste!

| Koria8219 a răspuns (pentru FloryTudor8719):

Poate-i creste al doilea.