| nopainkiller a întrebat:

De curand am asistat la un moment de hipnoza! Mentionez ca nu eu am fost persoana hipnotizata!
Acel moment mia trezit o curiozitate! De asta am cateva intrebari pentru vii!
1. Ati fost vreodata hipnotizati?
2. Daca da, cum este atunci cand te afli sub hipnoza?
3. Cum v-ati simtit dupa ce ati iesit din transa?
Va rog frumos sa luati in serios aceste trei intrebari si sa raspundeti adecvat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| addya a răspuns:

Am fost hipnotizata o data si mi s-a parut foarte ciudat inainte de asta nu credeam ca e adevarat, 2. e ca si cum ai dormi nu sti absolut nimic si nici nu simti nimic, iar cand iti revi te simti de parca ai clipit ca si cum nimic nu s-a intamplat parca cineva a pus stop veti tale iar dupa ce si-a facut numarul iti da play

4 răspunsuri:
| AllEyezOnMe a răspuns:

1. Da.
2. Nu stii ce se intampla in momentul acela, dupa iti revii.
3. Putin halucinat.

Coronita te rog?

| anonimg a răspuns:

Te sfatuiesc nu doar sa nu te lasi hipnotizat, ci nici sa nu mai participi la astfel de sedinte.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Daca astea sunt intrebari "pentru vii", care ar fi intrebarile "pentru morti"?

| nopainkiller explică (pentru Valentinaldoilea):

Cred ca te-ai prins ca era -voi-, insa m-ai facut sa rad cu aceasta intrebare!