| Hristos249 a întrebat:

Salut! De două zile simt disconfort și durere în urechea stângă mă refer înăuntru în canalul auditiv pe partea de jos cum ar veni nu știu să explic mai pe înțelesul tuturor dar mă doare extrem de rău când ating sau dacă trag de ureche numai zic dacă e să mă lovesc din greșeală și sa mi dau peste ureche s-a terminat. țin să menționez ca am și deficiența de auz cu urechea dreaptă din naștere nu aud deloc. și îmi curge urechea mai mult decât de obicei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Hristos249 explică:

Si mai menționez ca am dezvoltat pe parcurs dureri de cap

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, cand stii ca ai deja probleme auditive, nu veni pe un forum unde nu sunt medici, sa intrebi ceva, ca nu te poate ajuta nimeni. Mergi la medic!