| Ionut025 a întrebat:

Deci am o problema, sunt slab am 18 ani 1.80-1.82 si 67 de kg.Mam hotarat sa imi fac un abonament la sala poate asa o sa reusesc cv. Deci daca sunt slab pot face sala? O sa vad cv rezultate bune in timp? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TechnoCocktail a răspuns:

Da o sa poti.Iti dau un clip si iti va spune tot, uitate si la celelalte de pe canal.

http://www.youtube.com/watch?v=AakkCYzcXRk

| TheAndra95 a răspuns:

Da, sigur ca da. Dar cred ca ar trebui sa ai si o alta alimentatie. Uite iti recomand sa citesti din acest articol partea cu "Pentru cei care vor sa castige in greutate prin cresterea masei musculare" http://www.sfatulmedicului.ro/......ulare_1494