| andreisergiu123456789 a întrebat:

Salut!
Ieri pe la ora 19:45, am facut 30 flotari(dupa o lungaa perioada in care am stagnat).
Dupa asta pana sa ma culc imi simteam bratele putin moi,dar nu aveam mai nimic serios.
Dimineata cand m-am trezit, am simtit ca nu mai imi pot intinde de tot bratul stang fara sa ma doara, parca m-ar tine ceva.
Chiar asa am facut intindere musculara in somn sau e febra musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Febra musculara.

5 răspunsuri:
| PornAddicted01 a răspuns:

Cred ca e doar febra, si judecand dupa cele 30 de flotari inseamna ca esti foarte sedentar.

| andreisergiu123456789 explică (pentru PornAddicted01):

Sau inseamna ca n am cine stie ce musculatura judecand ca n am facut inainte flotari aproape deloc))))

| andreisergiu123456789 explică (pentru PornAddicted01):

Am 1,78 si cam 77 kg

| Mirel4412 a răspuns:

Asa se intampla daca incerci sa sari peste limite, faci febra musculara

| Irinelp a răspuns:

Nu sunt recomandate exercițiile fizice seara pentru că nu permite corpului să se odihnească cum trebuie, și este normal să ai febră musculară dacă nu faci exerciți prea des.