| MasterK a întrebat:

Salut, m-am lasat de fumat de vre o 2saptamani, de cand m-am lasat nu mai pot sa dorm, adorm repede simt oboseala, dar reușesc sa dorm 2 h 3, apoi nu mai pot, știți cumva ce sa fac? Este enervat și obositor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Ești încă în perioada de sevraj. Somnifere ușoare, ceaiuri calmante și/sau o cană de lapte cald seara, înainte de culcare, ajută.

| Madalina7944 a răspuns:

Incearca sa apelezi la ajutor de specialitate: https://stopfumat.eu/
Vezi ca au un tel verde.

| Andreipho a răspuns:

Fa miscare.

| Cipi1212 a răspuns:

Încearcă muzică terapeutică pentru somn.