| Andrei1297 a întrebat:

Ma doare in stanga nu foarte rau dar ma doare, o fi oare de la varicela pentru ca am varicela, de asemnea si un dinte dar foarte putin cand mananc. Vreau raspunsul pentru durerea in stanga.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Nu stiu daca are ceva de-a face cu varicela dar cu dintele sigur nu are de-a face!
Poate fi rinichiul stang, pancreasul sau chiar diafragma...

| Andrei1297 explică (pentru wintage):

Din cate am inteles de la doctor varicela este si in interiorul corpului si la asta ma gandeam...Multumesc oricum

| wintage a răspuns (pentru Andrei1297):

Poate fi... nu stiu.
Rubeola stiu ca ataca articulatiile/ligamentele la unii si te dor foarte tare...