| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma doare urechia maseaua si gitu sunt putin rachit si raspundeti cit mai rapid va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| heracle2 a răspuns:

Cred ca vroiai sa spui:
„Salut! Ma doare urechia, maseaua si gatul. Cred ca sunt putin racit."

Dar care e intrebarea?

| stanly7 a răspuns (pentru heracle2):

Poate vreti sa spuneti urechea.

| michael5813 a răspuns:

Cu siguranta ti se trage de la imensele lacune in ce priveste scrisul in limba romana... treci pe la scoala sau daca ai trecut prin clasele gimnaziale elementare, iti sugerez sa mai treci o data si o sa vezi ca ve fi tamaduit : nu o sa te mai doara nici urechia nici maseaua si cel mai important, nu vei mai fi rachit vreodata...