| R1902M a întrebat:

Stie cineva un spital bun (de stat) in Bucuresti (sectorul 4) pentru operatia de varicocel?
Prin spital bun ma refer la medici,doctori, chirurgi cu o experienta mare in domeniu.
Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| apz a răspuns:

Dacă nu ai nici un venit, nici un bun material pe numele rău, te poți opera la ei. Poți suna la spital să te interesezi.

3 răspunsuri:
| apz a răspuns:

Dacă ai până în 18 ani, du-te la Budimex (Marie S. Curie). Sunt medici buni acolo.

| R1902M explică (pentru apz):

Am 18... sad

| Haru22 a răspuns:

Hei, si eu sunt in aceeasi situatie. Daca vrei, da.mi add ca sa vorbim mai multe.