| bandituoo a întrebat:

Salut sunt Remus si am 13 ani si vreau NEAPARAT sa se vada muschii pe mine INTR-O LUNA! dati-mi si mie un PROGRAM PLS big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| myhay144 a răspuns:

Eu am facut 4 ani de sala si cel mai bine se observa muschi cam dupa 2 ani deci daca vrei muschi trebuie sa ai rabdare si nu de acum de pe la 16 ani si sa te ti altfel nici o sansa

| shadovv a răspuns:

La gandirea asta nu o sa i primesti... totusi:

-jogging ~20 min zilnic sa scapi de grasime
-sala intensiv sa pici pe jos
-abdomene de sa ti rupi stomacu
probabil daca faci astea fara antrenamente o sa ajungi la spital dar oricum bafta!

| robert1239 a răspuns:

Uite niste programe care iti vor face muschii mari in o saptamana!
Program 1: OTV, Dan Diaconescu Direct
Program 2:Taraf TV

| AdiSR a răspuns:

O lună? Crezi că există ceva? Doar cu steroizi să te umflii... dar nu îţi recomand deloc aşa ceva!

| danco a răspuns:

Esti la o varsta cand omul e cam prost. deci nu!

| DontAsK a răspuns:

Solutia.mergi la scoala.

| darrenhaayes a răspuns:

Salut Remus iti garantez ca vei avea muschii pe care ti doresti in 2 saptamani! Tot ce trebuie sa faci este sa faci cateva implanturi cu silicon in piept, picioare, spate, tricepsi, fund, gambe si sa te injectezi cu steroizi+botox de toti bani pe care ii ai si de care te poti imprumuta dupa care sa iesi la agatat tipe HOT prin parca.
Iti doresc o viata sexuala sanatoasa.

| meh:X a răspuns:

Fa sala happy