| Benyamin173 a întrebat:

Știți vreun centru de recoltare de sânge (analize) din București care ar putea avea plafon maine si sa ma pot duce fără programare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GentlemanRider a răspuns:

Poate la clinici private...

4 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Ştiu un centru de analize pentu sânge ieftin. Dar cred că nu trebuie programare doar dacă au putini clienţi, daca sunt mulţi, trebuie. La intersecţia Pantelimon cu Chişinău.

| Benyamin173 explică:

Am rezolvat, va multumesc oricum, am facut luni la un spital/clinica privata nu stiu ce e in apropiere de polimed

| GentlemanRider a răspuns (pentru Benyamin173):

Bn ca ai rezolvat! happy

| Benyamin173 explică (pentru GentlemanRider):

Daprolling on the floor