| GoodBoyLoveGirl a întrebat:

acum cateva zile am fost in excursie cu scoala si am trecut pe langa o padure, m`am uitat atent si am vazut(doar eu) un cap de mort, iar de atunci tot am vedenii cu acel cap spunandu`mi sa ma intorc si tot felul de prostii va rog ajutati-ma sa scap de el m-am trezit azinoapte sa ma duc la baie si era pe ecranul calculatorului am fugit si am trezito pe mama si mi-a spus ca ea nu vede nimic (ajutati-ma va rog frumosss)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai atunci cand ai impresia ca il vezi nu-i da importanta pur si simpplu gandeste-te la fata/baiatu de care iti place(exemplu) si ai sa vezi ca o sa treaca cu timpu, nu ii da importanta, asta e doar imaginatia si frica ta, stai si tu linistita nu te mai stresa atata ce dracu doar nu te mananca laughing

11 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Foarte simplu big grin
Da-ti o palma peste ochi(da sa fie una tare) ia ceva dulce de mancat si uitate la desene si inainte sa te culci roaga-te la Dumnezeu si ai sa vezi ca nu o sa mai ai problemewinking.
It, s just your imagination tongue

| Charmant a răspuns:

Sau du-te inapoi in padurea aia ca sa rezolvi problema

| AlecsLexx a răspuns:

Vai! As muri de frica in locul tau! Haha... Puteai sa gasesti ceva mai creeppy ca un cap de mort... ce sa-tu faca? Sa te muste?

| GoodBoyLoveGirl explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Dar il vad tot timpul orice as face, prima data eram in ora si l-am vazut pe tabla si am inceput sa tip, din cate stiu eu findca dupa aia mi-am pierdut constinta

| GoodBoyLoveGirl explică (pentru AlecsLexx):

Ba,ce dracul te bagi daca nu stii, TPU e facut sa ajuti nu sa comentezi ca asa ti se scoala tie

| GoodBoyLoveGirl explică:

Alecs ti-as acorda importanta dar semeni cu capu de mort.laughing

| AlecsLexx a răspuns (pentru GoodBoyLoveGirl):

Cand vrei sa te bagi in seama, gaseste ceva mai inteligent. Cu intrebari de genul de monstrezi ca ai in cap ce avea si capul de mort. happy

| anacolda a răspuns:

E bine sa spui o rugaciune si sa chemi preotul sa sfinteasca camera. Ia-ti o iconita si o cruciulita sfintita de la o manastire. Eventual adresati-va unui medic.
http://vindecarenaturista.blogspot.ro

| GoodBoyLoveGirl explică (pentru AlecsLexx):

Mda. las-o balta sa stii ca in lumea asta se poate intampla orice, dar tu esti pe alta planetawinking

| AlecsLexx a răspuns (pentru GoodBoyLoveGirl):

Daca tu consideri ca eu sunt cel de pe alta planeta e mai grav decat credeam...

Răspuns utilizator avertizat